• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Англомовна група дітей "THE BELL"

wym-1477770474939 репортаж ТРК Акцент

емблема групи

Група дітей

з вивченням англійської мови

«THE BELL»

Враховуючи ступеневу освіту, перехід ЗНЗ на вивчення іноземної мови з 1-го класу, наступність у навчанні дітей дошкільного віку і початкової школи, вважаємо актуальною проблему створення англомовних груп у дошкільних навчальних закладах міста.

Саме наш заклад, завдяки особистому проекту мера міста М.П. Ноги і незалежному голосуванню громадськості, став першою ластівкою у вирішенні цієї проблеми.

англійська група дзвіночокТож, знайомтеся – перша в історії міста Шостки

група дітей 5-го року життя

з вивченням англійської мови «The bell»

англійська група дзвіночок

Цимбаліст Марина Миколаївна - наш вихователь, носій англійської мови у закладі. Акмевихователь.Володіє гнучкістю і нестандартністю мислення, вміє адаптуватися до мінливих умов життя. Оптимістична і цілеспрямована. Швидко погоджується на конструктивні рішення. Постійно працює над власним освітнім рівнем і професійною компетентністю. Отримує другу вищу освіту. Толерантна у ставленні до дітей і колег закладу. Належить до нової генерації педагогічних кадрів. Має високий загальнокультурний рівень. Активна, творча особистість. Завжди знаходиться у центріуваги дітей і батьків. Любить читати книжки і подорожувати. ЇЇ життєве кредо: “Never put off till tomorrow what you can do today». (Не відкладай на завтра те, що можливозробити сьогодні). Кожне її заняття дарує вихованцям зустріч з героями англійських мультиплікаційних фільмів. З ними діти грають, співають, танцюють, читають вірші. Саме в такій формі діти оволодівають англійською мовою.

англійська група

Кiлькiсть переглядiв: 443

Коментарi