• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Готуємося до школи

Дорослі прекрасно знають, що багато дітей не люблять займатися уроками, але дуже люблять грати. Тому для правильного проведення занять із дітьми була придумана игралочка. Це вже не гра, але ще й не серйозні заняття, а то проміжна ланка, яка допомагає дитині правильно налаштуватися і включитися в роботу.

Особливі труднощі відчувають діти часом з заняттями по формуванню елементарних математичних уявлень. У цьому випадку игралочка математика виявляється просто незамінна і допомагає дітям досягти за місяць великих успіхів, ніж за півроку звичайної програми.

Зараз випускають безліч книг і посібників на тему «як навчити дитину рахувати» і використовують у назвах слово «игралочка». При виборі навчального посібника для дитини пам’ятайте, що справжньою є игралочка Петерсон. а все інше не більше, ніж просто плагіат, причому не найкращий.

Необхідно пам’ятати, що перша игралочка 3-4 річної дитини спочатку може не зацікавити, але не треба впадати у відчай, а краще в грі та веселощі постаратися захопити дитину, показавши, яким веселим та цікавим може бути таке заняття.

Кожну свою книгу автор вважає сходинкою до школи, про що, назвавши другу книгу раз сходинка, Петерсон говорить прямо. В його розумінні кожне заняття і кожна книга — це не тільки шлях до підготовки до школи, але і шлях до розкриття математичних здібностей у дітей ще в дошкільному віці.

Навчальний посібник раз сходинка є логічним і гармонійним продовженням серії автора Петерсон игралочка. і орієнтоване на дітей у віці 6-7 років. Сходинки логічно випливають з попередньої книги Петерсон игралочка 4 5 років. перед якою діти вивчають іншу книгу Петерсон игралочка 3 4 року .

Всі книги з серії «игралочка» і «сходинка» написані захоплюючою і простою мовою, а завдання, які в них надаються, зазвичай так подобаються дітям, що вони не хочуть закінчувати навчання. Причому займатися цим книгам може як професійний педагог, так і просто батько, який хоче розвинути в дитині математичні здібності й підготувати його до школи.

Кiлькiсть переглядiв: 494

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Листопад 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930